Goriško društvo za osteoporozo Nova Gorica

Zmigajmo se še preden nas osteoporoza načne

Tudi v našem društvu smo se pridružili splošnim trendom digitalizacije družbe in organizirali izobraževanje za uporabo telefonov, najprej za vse člane upravnega odbora, nato pa še za skupino članov. Izobraževanje je izvedla Organizacija Simbioza.

V sodelovanju s fundacijo Planota smo nato organizirali večurni tečaj računalniškega opismenjevanja za začetnike. Udeležilo se ga je 12 članic in članov. Hvaležni smo fundaciji Planota, zlasti g. Krpanu, prav tako pa našima članoma Zori Korenč in Borisu Kantetu, ki sta se izkazala kot odlična asistenta. Tečajniki so bili nadvse zadovoljni.

DO NG3 DO NG4 2

tečaj računalništva 1 3 tečaj računalništva 2 2

M.P.

Goriško društvo za osteoporozo Nova Gorica
Kidričeva 9
5000 Nova Gorica

05 398 55 95
(v času dežurstva)
031 334 360, 031 303 730

gorisko.osteo.drustvo
@gmail.com

DEŽURSTVO

vsak ponedeljk v mesecu
od 14.00 do 16.00

Dežurstva NI v času praznikov, med 1. 7. in 22. 8.  ter 26. 12. in 31. 12.

 GOD program20

Kronika 20 let

Naša spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo piškotkov ?

- eZasebnost direktiva EU

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Sprejeli ste piškotke z naše spletne strani.Odločitev lahko prekličete.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.