Goriško društvo za osteoporozo Nova Gorica

Zmigajmo se še preden nas osteoporoza načne

4.11., petek - Prijateljska pogovorna skupina
Veseli bomo, če boste sodelovali v novem programu našega društva. Načrtujemo srečanja kot prijateljski pogovor. Skupina se bo srečevala ob petki popoldne, med 15.00 in 16.30 uro, v prostorih Medobčinskega društva invalidov Goriške v Novi Gorici, Sedejeva 8 ( blizu cerkve in trgovine Manufaktura outlet).
Teme  pogovorov bomo izbirali skupaj. Program bo vodila članica Upravnega odbora Zmaga Prošt, usposobljena prostovoljka za vodenje skupine, sodelovala pa bo tudi Mojca Satler.
9. 11., sreda - Druženje s hojo: Spoznajmo slovensko vas Podgora
Zbirno mesto na parkirnem prostoru ulice Gradnikove brigade ( ob kontejnerju Humana), ob 8.30 odhod z avtomobili. Po poti nas bo spremljala s pripovedjo Marija Mercina. Načrtujemo tudi srečanje z domačinom.
11.11., petek - Vabimo članice in člane na druženje s stanovalci Doma upokojencev Nova Gorica, Gregorčičeva 16, ob 10.00 uri.
Pridite nasmejani in v dobri pevski formi. Skupaj s harmonikarjem se bomo na Martinov dan poveselili s stanovalci doma.
20.11 do 27. 11., od nedelje do nedelje - Dneve zdravja v zdravilišču Strunjan bodo naše članice in člani preživeli z bivanjem v zdravilišču, s plavanjem, telovadbo in nordijsko hojo, na sprehodih med bori in morjem,večere pa z zabavo.

23.11.,sreda ob 17.00 uri, v veliki dvorani Mestne občine Nova Gorica, vabimo na predavanje z naslovom: OSAMLJENOST? "Ne, hvala". Predavala bo doc. dr. Sonja Čotar Konrad, Univerza na Primorskem, Pedagoška fakulteta. Dotaknili se bomo vprašanja osamljenosti in razlogov za njen nastanek. Predstavljene bodo posledice osamljenosti za naše psihofizično zdravje. Poiskali bomo možnosti, kako premagamo osamljenost in živimo polnejše in bolj zadovoljno življenje.

V mesecu novembru sprejemamo prijave za prednovoletno srečanje, ki bo 3.decembra 2016, s pričetkom ob 17.00 uri, v Perli (velika dvorana). Prispevek je 20 evrov. Člani, ki so prispevali 10 evrov za odpadlo srečanje v Ozeljanu, prispevajo samo 10 evrov.

Vabljeni vsi, da se nam pridružite pri naših aktivnostih!

Upravni odbor

 

 

Goriško društvo za osteoporozo Nova Gorica
Kidričeva 9, p.p. 298
5000 Nova Gorica

05 398 55 95
(v času dežurstva)
031 334 360, 031 303 730

gorisko.osteo.drustvo
@gmail.com

DEŽURSTVO

vsak ponedeljk v mesecu
od 14.00 do 16.00

Dežurstva NI v času praznikov, med 3. 7. in 28. 8.  ter 16. 12. in 31. 12.

 GOD program20

Kronika 20 let

Naša spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo piškotkov ?

- eZasebnost direktiva EU

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Sprejeli ste piškotke z naše spletne strani.Odločitev lahko prekličete.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.